Ładowanie…

GOTOWY OTWORZYĆ DOM lub AUTO?

Specjaliści od awaryjnego otwierania mieszkań lub domów z Warszawy. Awaryjne otwieranie należy do zadań, które realizowane są w trybie natychmiastowym z Ślusarzem
Zamów!
Jak zrobić wytrych i otworzyć nim normalną kłódkę? Nie przeźroczystą! LifeHack

Jak zrobić wytrych i otworzyć nim normalną kłódkę? Nie przeźroczystą! LifeHackSporo osób pyta mnie czy możliwe jest otworzenie zamka w kłódce czy wkładce za pomocą spinki czy spinacza.

Dzisiaj postanowiłem odpowiedzieć na to pytanie w materiale filmowym jak i w opisie nagrania.

A więc – odpowiedź na to pytanie brzmi TAK, jest możliwe otworzenie kłódki wytrychem improwizowanym – pod warunkiem, że jesteśmy wstanie włożyć przerobiony przez nas spinacz czy spinkę do zamka i wciskać piny.

Na filmie nie wykorzystuję opisanych wyżej przedmiotów – robię recycling i przerabiam kółko na klucze, które znajdowało się przy kłódce. Pick taki jest bardzo sprężysty i ciężko wyczuć nim piny ale da się go włożyć w prosty zamek i próbować.

O ile bardzo łatwo jest zaatakować w taki sposób przeźroczystą kłódkę i powstało o tym wiele filmów, o tyle znacznie trudniej zrobić to z konstrukcją nie przeznaczoną do szkolenia/ćwiczeń.

Kiedyś na wizji przygotowałem wytrych do ataku na taką konstrukcję wycinając go z opakowania po żarówkach – kto nie widział niech klika;) : https://www.youtube.com/watch?v=QOKLW_uaju8

No dobra.. koniec z tym pisaniem.. – paczajta i komentujta – a jeżeli chcecie mnie wspomóc to zapraszam na https://patronite.pl/LockTube

pozdrawiam i miłego oglądania!

Importowane z Youtube Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa – Za bezinwazyjne otwieranie aut odpowiada serwis ślusarski w stolicy kraju. W nagłych wypadkach otworzymy każdy samochód w Warszawie, niezależnie od marki czy modelu danego pojazdu.

Awaryjne otwarcie samochodu w Warszawie to usługa oferowana wszystkim, którzy z powodu nieprzewidzianych zdarzeń lub sytuacji od nich niezależnych nie mogą wejść do własnego pojazdu. Klienci, którzy zgubili, zacięli lub w inny sposób zgubili klucze lub karty, mogą skorzystać z pomocy różnych organizacji, w tym Ekspert Klucz-But. Nie muszą siedzieć godzinami czekając na pomoc; wystarczy zwykły telefon!

Możesz liczyć na awaryjne otwarcie auta w Warszawie, które przyniesie ulgę nawet w najcięższych okolicznościach. Odwiedź stronę internetową Eksperta ds. otwierania samochodów w nagłych wypadkach, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nich usługach!

Masz pytania dotyczące naszej usługi otwierania samochodów w Warszawie, gdy będziesz w potrzebie? Przedstawiciele obsługi klienta służą pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszych produktów lub usług.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!