Ładowanie…

GOTOWY OTWORZYĆ AUTO?

Specjaliści od awaryjnego otwierania z Warszawy. Awaryjne otwieranie samochodu należy do zadań, które realizowane są w trybie natychmiastowym z Mobilnym Mechanikiem.
Zamów Mechanika!
Otwieranie pojazdu bez użycia kluczyka | Mustang Mach-E | Ford Polska

Otwieranie pojazdu bez użycia kluczyka | Mustang Mach-E | Ford PolskaDowiedz się, jak korzystać z opcji bezkluczykowego sterowania dostępem do Mustanga Mach-E, takich jak funkcja „telefon jako klucz”, system E-Latch oraz unikalna klawiatura.

Telefon jako klucz:
Ze smartfonem w ręku i aplikacją FordPass* masz wszystko, czego potrzebujesz, by móc otwierać i prowadzić swojego Mustanga Mach-E bez konieczności użycia fizycznego kluczyka.
Po zarejestrowaniu swojego pojazdu w aplikacji FordPass wystarczy, że aktywujesz funkcję „telefon jako klucz”†, a Twój smartfon będzie działał tak samo jak nadajnik kluczyka, umożliwiając bezkluczykowe otwarcie i zdalne uruchomienie pojazdu.

System E-Latch:
Niezależnie od tego, czy używasz funkcji „telefon jako klucz”, czy tradycyjnego kluczyka, po podejściu do Mustanga Mach-E nastąpi automatyczne podświetlenie umieszczonego na drzwiach przycisku wejściowego. Gdy naciśniesz przycisk, specjalny mechanizm bezpiecznie odblokuje drzwi do pozycji uchylonej. Uchylone drzwi oferują dostęp do zintegrowanego uchwytu.

Przednia przestrzeń ładunkowa:
Ponieważ akumulator znajduje się w podwoziu, oprócz 402 litrów przestrzeni ładunkowej z tyłu samochodu pod maską Mustanga Mach-E znajdziemy dodatkowe miejsce o pojemności 81 litrów^^. Przedni bagażnik jest wyłożony tworzywem i podświetlony oraz wyposażony w odpływ. Świetnie nadaje się do przechowywania mokrych i zabłoconych rzeczy oraz często używanych przedmiotów, takich jak przewody do ładowania.
Siedząc w środku pojazdu, przednią i tylną przestrzeń ładunkową można otworzyć za pomocą ekranu dotykowego SYNC 4A† lub ręcznie, używając dźwigni w przedniej części przestrzeni na nogi po lewej stronie***. Przednią przestrzeń ładunkową można również otworzyć z zewnątrz pojazdu, używając funkcji „telefon jako klucz”, nadajnika kluczyka lub specjalnej klawiatury na słupku drzwi kierowcy.

Klawiatura:
Klawiatura jest idealnym rozwiązaniem, gdy chcesz dostać się do Mustanga Mach-E, ale nie masz przy sobie kluczyka ani telefonu. Wbudowana w słupek drzwi po stronie kierowcy klawiatura pojawia się, gdy zbliżasz się do pojazdu. Aby jej użyć, wystarczy dotknąć panel.
Za pomocą chronionej hasłem klawiatury możesz zamykać i otwierać drzwi pojazdu, jak również przednią i tylną przestrzeń ładunkową.

Aby otworzyć Mustanga Mach-E, wprowadź ośmiocyfrowy kod dołączony do pojazdu (znajdziesz go w instrukcji obsługi), a następnie dotknij przycisk 3•4, aby otworzyć drzwi. Aby otworzyć tylną przestrzeń ładunkową, dotknij przycisk 5•6. Aby zamknąć samochód, dotknij razem przyciski 7•8 i 9•0.

Kody możesz zmieniać według własnego uznania. Aby to zrobić, wybierz oryginalny kod, dotknij przycisk 1•2, wprowadź nowy kod, a następnie ponownie dotknij przycisk 1•2, aby potwierdzić wybór. Możesz też dodać maksymalnie pięć innych indywidualnych kodów.

Jeśli nie chcesz, aby klawiatura była aktywna, możesz ją wyłączyć za pomocą ekranu SYNC 4A. Ustawienia klawiatury znajdują się w szufladzie pojazdu, w sekcji dotyczącej ustawień pojazdu.

#Ford #MustangMachE #EV

Poznaj sposoby otwierania i uruchamiania Mustanga Mach-E: http://ford.to/mustangMachE

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/FordPolska?sub_confirmation=1
Facebook: https://www.facebook.com/Ford.Polska
Instagram: https://www.instagram.com/fordpolska/
Twitter: https://twitter.com/FordPolska
LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/ford-polska/

Dziękujemy za oglądanie oficjalnego kanału Ford w serwisie YouTube Polska – głównego źródła wiedzy o Fordzie. Subskrybuj, aby oglądać najnowsze reklamy i filmy przedstawiające nasze pojazdy, innowacyjne rozwiązania i historie. Filmy zostały stworzone z myślą o Tobie – możesz korzystać z linków do udostępniania i zamieszczania na stronach internetowych. Pamiętaj jednak, że filmy są własnością firmy Ford Polska. Pobieranie oraz ich ponowne udostępnianie nie jest dozwolone bez zgody Ford Polska.

*Do obsługi funkcji zdalnych wymagany jest modem FordPass Connect, aplikacja FordPass i bezpłatne usługi połączone (zobacz Warunki użytkowania FordPass). Usługi połączone i funkcje są zależne od dostępności kompatybilnej sieci Vodafone. Rozwijająca się technologia / sieci komórkowe / możliwości pojazdu mogą ograniczać funkcjonalność i uniemożliwiać działanie połączonych funkcji. Usługi połączone nie obejmują hotspotu Wi-Fi. Wykorzystano ekrany przedprodukcyjne.

†Funkcja „telefon jako klucz” nie jest dostępna na wszystkich rynkach

^^Ładowność ograniczona masą i rozłożeniem ładunku.

††Nie prowadź pojazdu, gdy Twój poziom koncentracji jest niski. W miarę możliwości korzystaj z systemów obsługiwanych głosowo; nie używaj urządzeń przenośnych podczas kierowania pojazdem. Niektóre funkcje mogą być zablokowane podczas jazdy. Nie wszystkie funkcje są kompatybilne ze wszystkimi telefonami.

Importowane z Youtube Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa – Za bezinwazyjne otwieranie aut odpowiada serwis ślusarski w stolicy kraju. W nagłych wypadkach otworzymy każdy samochód w Warszawie, niezależnie od marki czy modelu danego pojazdu.

Awaryjne otwarcie samochodu w Warszawie to usługa oferowana wszystkim, którzy z powodu nieprzewidzianych zdarzeń lub sytuacji od nich niezależnych nie mogą wejść do własnego pojazdu. Klienci, którzy zgubili, zacięli lub w inny sposób zgubili klucze lub karty, mogą skorzystać z pomocy różnych organizacji, w tym Ekspert Klucz-But. Nie muszą siedzieć godzinami czekając na pomoc; wystarczy zwykły telefon!

Możesz liczyć na awaryjne otwarcie auta w Warszawie, które przyniesie ulgę nawet w najcięższych okolicznościach. Odwiedź stronę internetową Eksperta ds. otwierania samochodów w nagłych wypadkach, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nich usługach!

Masz pytania dotyczące naszej usługi otwierania samochodów w Warszawie, gdy będziesz w potrzebie? Przedstawiciele obsługi klienta służą pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszych produktów lub usług.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!