Ładowanie…

GOTOWY OTWORZYĆ DOM lub AUTO?

Specjaliści od awaryjnego otwierania mieszkań lub domów z Warszawy. Awaryjne otwieranie należy do zadań, które realizowane są w trybie natychmiastowym z Ślusarzem
Zamów!
Plug Spinner - pomocne narzędzie podczas awaryjnego otwieranie zamków bez klucza. #lockpicking

Plug Spinner – pomocne narzędzie podczas awaryjnego otwieranie zamków bez klucza. #lockpicking

Na wstępie podziękowania dla Grzegorza za solidne wsparcie kanału wszelakimi konstrukcjami – dzięki wielkie!
Wiele z nich czeka do zaprezentowania, coś czeka na poczcie;) – jutro postaram się odebrać… obiecuje:)
Fragment drzwi z zamkiem, który oglądacie też przywędrował od niego.
Grzesiek – wielkie dzięki!

Plug spinner to z kolei mój nabytek. Służy do „przerzucenia” wkładki/zamka po „spickowany” (otworzeniu wytrychem) tak, żeby nie trzeba było walczyć z nim ponownie.
Narzędzie to jest raczej nie potrzebne przy hobbystycznej zabawie wytrychami, ale jeżeli ktoś chce zajmować się otwieraniem awaryjnym zawodowo, to w mojej opinii jest ono dla niego niezbędne.

A zupełnie przy okazji otworzony bez klucza został zamek Gerda ZN200… no albo któraś starsza jego wersja…

Dobra… nie paplam…

Oceniajcie, komentujcie…

A przede wszystkim – miłego oglądania!

Importowane z Youtube Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa – Za bezinwazyjne otwieranie aut odpowiada serwis ślusarski w stolicy kraju. W nagłych wypadkach otworzymy każdy samochód w Warszawie, niezależnie od marki czy modelu danego pojazdu.

Awaryjne otwarcie samochodu w Warszawie to usługa oferowana wszystkim, którzy z powodu nieprzewidzianych zdarzeń lub sytuacji od nich niezależnych nie mogą wejść do własnego pojazdu. Klienci, którzy zgubili, zacięli lub w inny sposób zgubili klucze lub karty, mogą skorzystać z pomocy różnych organizacji, w tym Ekspert Klucz-But. Nie muszą siedzieć godzinami czekając na pomoc; wystarczy zwykły telefon!

Możesz liczyć na awaryjne otwarcie auta w Warszawie, które przyniesie ulgę nawet w najcięższych okolicznościach. Odwiedź stronę internetową Eksperta ds. otwierania samochodów w nagłych wypadkach, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nich usługach!

Masz pytania dotyczące naszej usługi otwierania samochodów w Warszawie, gdy będziesz w potrzebie? Przedstawiciele obsługi klienta służą pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszych produktów lub usług.

3 komentarze do „Plug Spinner – pomocne narzędzie podczas awaryjnego otwieranie zamków bez klucza. #lockpicking

Dodaj komentarz

Zadzwoń!