Ładowanie…

GOTOWY OTWORZYĆ AUTO?

Specjaliści od awaryjnego otwierania z Warszawy. Awaryjne otwieranie samochodu należy do zadań, które realizowane są w trybie natychmiastowym z Mobilnym Mechanikiem.
Zamów Mechanika!
Wiosenny trening hard enduro, zatrzaśnięte kluczyki i wybita szyba 😨🔨🤷‍♂️

Wiosenny trening hard enduro, zatrzaśnięte kluczyki i wybita szyba 😨🔨🤷‍♂️Jest to pierwszy film ( i może nie ostatni ), który zmontowałem tak trochę vlog-owo dlatego jestem ciekawy jak się przyjmie 😜.

Film nagrany z naszego wiosennego treningu hard enduro ale tak na spokojnie żeby się rozgrzać.
Drugi dzień bez Husqvarny ponieważ upadając ( 5:31 ) naciągnąłem sobie ścięgna prawego nadgarstka więc drugiego dnia tylko nagrywałem ale w miejsce huśki wpadły dwa KTM-y 🤘.

Jeżeli chodzi o wybijanie szyby to nie jesteśmy w tym specjalistami, pierwszy raz coś takiego robiliśmy 😂. Oczywiście najpierw próbowaliśmy jakoś dostać się do środka ale było to niemożliwe. Osoba specjalizująca się w otwieraniu samochodów zażyczyła sobie dużo więcej niż koszt używanej szyby i nie mogła zagwarantować że uda jej się otworzyć auto a kluczyki zapasowe były nieosiągalne więc decyzja została podjęta 😁.

Jesteś ciekawy co to jest za obiekt po którym jeździliśmy i gdzie się znajduje?
https://pl-pl.facebook.com/HardEnduroCegielnia/

Zobacz naszego Facebook’a:
https://www.facebook.com/EnduroRockyYT/

Muzyka użyta w filmie:
1. Vibe With Me – Joakim Karud

music@joakimkarud.com
https://twitter.com/joakimkarud
https://play.spotify.com/artist/0iAOX
https://itunes.apple.com/artist/joaki
https://www.patreon.com/joakimkarud
https://www.youtube.com/channel/UCVBU

2. Beach Buggy Ride – Elexive

https://www.facebook.com/elexive
https://soundcloud.com/elexive
https://twitter.com/elexive

Masz jakieś pytania? Jeśli tak to napisz je w komentarzu 😃.

Importowane z Youtube Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa – Za bezinwazyjne otwieranie aut odpowiada serwis ślusarski w stolicy kraju. W nagłych wypadkach otworzymy każdy samochód w Warszawie, niezależnie od marki czy modelu danego pojazdu.

Awaryjne otwarcie samochodu w Warszawie to usługa oferowana wszystkim, którzy z powodu nieprzewidzianych zdarzeń lub sytuacji od nich niezależnych nie mogą wejść do własnego pojazdu. Klienci, którzy zgubili, zacięli lub w inny sposób zgubili klucze lub karty, mogą skorzystać z pomocy różnych organizacji, w tym Ekspert Klucz-But. Nie muszą siedzieć godzinami czekając na pomoc; wystarczy zwykły telefon!

Możesz liczyć na awaryjne otwarcie auta w Warszawie, które przyniesie ulgę nawet w najcięższych okolicznościach. Odwiedź stronę internetową Eksperta ds. otwierania samochodów w nagłych wypadkach, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nich usługach!

Masz pytania dotyczące naszej usługi otwierania samochodów w Warszawie, gdy będziesz w potrzebie? Przedstawiciele obsługi klienta służą pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszych produktów lub usług.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!